מסלול הלימודים המקיף והמקצועי

להכשרת מאמנים ומטפלים לילדים ונוער

להגשים את עצמך, להביא ריפוי לילדים
וגם לחיות בחופש כלכלי

9b48ed_88d8f0517ba24c728d0be987911decab.

איזה יופי שהגעת לפה, אנחנו שמחים על ההזדמנות להיפגש כאן באופן וירטואלי, אבל בשביל להיפגש באמת, ממש מקרוב, חשוב לזכור להשאיר פרטים בטופס.

אפשר, כמובן, להמשיך לקרוא, זה יכול לעניין אותך, אבל לא לשכוח שבלי למלא פרטים בטופס, לא באמת ניפגש.

אנחנו לא רק מלמדים,
אלא ממש מכינים אותך לטפל ולעבוד עם ילדים

ליצירת קשר: 050-6950957

מהי שיטת EMBT?

EMBT אלו הם ראשי תיבות של Emotional Mind Body Therapy ובוגרי הקורס מקבלים תעודה של Emotional Mind Body Therapist.

 

מה זה בעצם אומר?

שיטת הטיפול EMBT היא שיטת טיפול אינטגרטיבית המורכבת מארבע גישות עיקריות ומשלבת אותן זו בזו בצורה מושלמת. כל הגישות והשילוב ביניהן נלמדים במסלול הלימודים המקיף לטיפול בילדים ונוער:

1. אימון ילדים ונוער. גישה המביאה הקשבה ייחודית, אוהבת, מכילה ובלתי שיפוטית שיוצרת מרחב נקי, מחבק ונוח לילדים וחווית הקשבה שלא חוו בשום מקום אחר. בחלק זה של הקורס, אנו לומדים להקשיב, לשאול שאלות, לנהל את התגובות האוטומטיות שלנו כמטפלים. לומדים לסמוך, לראות את הגדולה והכוחות שיש בילד שיושב לפנינו, ולהראות לו אותם. אנחנו לומדים ומתרגלים כיצד לשים את היחסים בינינו ראשונים במעלה. לומדים לזהות ולעבוד עם רגשות ולהקשיב לגוף ולתחושות. לומדים לדבר עובדות ולנהל שיח מקרב.

2. טיפול רגשי לילדים ונוער. גישה המביאה כלים מדויקים לעבודה רגשית עם ילדים. נלמד לעבוד עם רגשות, לפתוח רגשות באמצעות קלפים, ציור, משחק ופעילויות נוספות. ניחשף לספרות מקצועית, נלמד וננתח ביחד את התורות הקיימות בתחום, וכמובן, נלמד כיצד להכיל רגשות שונים של ילדים, תוך גילוי אמפתיה רבה, יחד עם אי הזדהות.

3. מיינדפולנס לילדים ונוער. גישה המביאה את כלי המדיטציה, נשימות, הקשבה לגוף והקשבה למחשבות ומנגישה אותם לילדים ונוער. נלמד לעבוד עם שיפוטיות, פחד, חוסר ביטחון ודומיהם והכל באמצעות המיומנות לעצור לרגע ורק להיות. בחלק זה נעמיק בלימוד ובתרגול של הפילוסופיה העתיקה מהמזרח, בצורה ובדרך שמתאימות לחיינו כאן בעידן של היום.

4. טיפול אנרגטי לילדים ונוער. בחלק זה נכיר ונלמד לשלב עבודה אנרגטית בצורה שתתאים לילדים ותעשה איתם פלאים. הכלים, רובם, מקורם בשיטה נוספת שנקראת תודעת ריפוי אשר תוקשרה ופותחה על-ידי קרן לוי ויריב גרוסמן. השיטה נלמדת בארץ, מזה שלוש שנים, ומכשירה מטפלים בתודעת ריפוי. זוהי גישה עוקפת מיינד שעובדת מצויין עם כל הגילאים, כבר מגיל שנה. אחד היתרונות שלה הוא עבודה עם אלו שלא אוהבים לדבר או פחות משתפים פעולה עם משחק והפעלות שונות. התוצאות של תודעת ריפוי על ילדים, הן מרחיקות לכת בכל התחומים (האישי, החברתי, הלימודי, ההישגי והבריאותי).

מהיכן מגיעה השיטה?

EMBT היא פרי פיתוח שלנו, ומבוססת על ניסיון רב בשנים בעבודה עם אלפי ילדים, בין אם זה בתוך מערכת החינוך ובין אם בקליניקה מצליחה, בסדנאות ובחוגים לילדים. מאחורינו ניסיון של כעשור בתכנית 'תשומת לב' (פרי פיתוח שלנו) שנמצאת במערכת החינוך ומועברת לתלמידים בכל הגילאים, וניסיון של למעלה מעשור בהפעלת קליניקות טיפוליות, הן בקליניקה פרטית והן בקליניקות בתוך בתי ספר. הלימודים, ההתפתחות והכלים שאספנו ושזרנו בדרך, ביחד עם ידע חשוב שמתקבל בתקשור, הביאו אותנו אל ההחלטה להרחיב את המעגל, ולא לשמור שום דבר אצלנו ובכך לאפשר מענה לעוד ועוד ילדים.

אנחנו ערים למצוקה של הורים וילדים ולכן אנחנו מחפשים אתכם. אתם, שאוהבים ילדים, שאכפת לכם מילדים ואתם שרוצים לקום בבוקר בשביל להביא ריפוי לעולמם של הילדים. תבורכו.

מה עוד נכלל בלימודים?

מסלול הלימודים מקיף ומכסה את כל ההיבטים של הגישות שמוזכרות למעלה, מהתיאוריה ומה עומד מאחוריה וכיצד ליישם ולהתאים מבחינה מעשית לכל ילד וילדה. הלימוד מועבר דרך חוויה, עבודה, דיון והתנסות אישית.

בנוסף ללימוד המקצועי של ארבע הגישות, ועל-מנת לעודד אתכם לעסוק בתחום, אנחנו משלבים מנחים חיצוניים בתחומים נוספים שיתמכו בעסק שלכם, כגון:

1. חוק ואתיקה בתחום הטיפול בילדים.

2. הצעדים להקמת עסק מצליח.

3. דרכים לשיווק פה לאוזן ונוכחות דיגיטלית ברשת.

4. ריטריטים קצרים לתרגול והעמקה.

למי מיועדים הלימודים?

מסלול הלימודים פתוח למי שמרגישים בתוכם את השליחות והדחיפות להביא ריפוי לעולמם של הילדים, מי שאוהבים ילדים ומי שמוכנים לתרום את חלקם להפיכת עולמם של הילדים ועולמנו אנו, למקום טוב יותר.

הלימודים הינם לימודי תעודה ומכוונים, בעיקר, למי שרוצים לפתוח עסק עצמאי כמטפלים ומאמנים רגשיים לילדים ונוער, או למי שרוצים להרחיב את התחום בעסק קיים.

מה מקבלים המסיימים?

בנוסף לתכנים, לתרגול ולעבודה הפנימית לאורך כל הלימודים,

מקבלים בוגרי הקורס מספר תעודות:

1. תעודת מטפל ומאמן רגשי לילדים ונוער בשיטת EMBT.

2. תעודת מנחה לתכנית 'תשומת לב', תכנית מספר 2635 במאגר התכניות של משרד החינוך.

3. תעודת בונוס כמטפלים בתודעת ריפוי.

התעודות מקנות לכם את האפשרות לנהל קליניקה מצליחה לטיפול בילדים ונוער, לפתוח מרכזים לילדים ונוער, לקיים חוגים וסדנאות לילדים ונוער וגם להשתלב, אם תרצו, כמנחים בתכנית 'תשומת לב' בבתי ספר.

בואו להיות הריפוי עבור ילדים

איך נרשמים? מתי, איפה וכמה?

לטפל בילדים ולגעת בנפשם, אלו לא דברים שאפשר להקל בהם ראש. אנחנו גם אנשים של יחסים ופריקים של איכות ודיוק. לכן, אנחנו מקיימים מפגש אישי עם כל מועמד/ת או מתעניין/ת בקורס, שבו אנחנו מכירים, שואלים, נותנים את כל הפרטים, עונים לשאלות ובעיקר מסייעים לקבל את ההחלטה הנכונה.

על-מנת לקבוע מועד לפגישה, יש להשאיר פרטים בטופס ההרשמה שבהמשך.

בכל שנה נפתחים שני מחזורי לימודים, בשעות הבוקר.

המסלול האחרון, במרץ 2022, התמלא והתחיל. ההרשמה למחזור הבא כבר החלה.

אנחנו פותחים שני מחזורים בשנה, בסתיו ובאביב.

מסלול הלימודים הבא:

יתקיים בימי שלישי בשעות 13:30 - 09:00 ויחל בתאריך 06.09.2022.

מסלול הלימודים נמשך כשנה שלמה.

תכנית מפגשים (סילבוס) תינתן במפגש האישי.

הלימודים מתקיימים בנס ציונה (עם נגישות נוחה לרכבת) .

הלימודים הם פרונטליים היברידיים. עם אפשרות לנוכחות חלקית גם בזום.

המיוחד בשיטת EMBT הוא השילוב והשזירה המדויקים של ארבע הגישות, ביחד עם ניסיון של למעלה מעשור ביישום ובחינה יום-יומיים של הכלים, שלובים זה בזה. והתוצאות מדברות בעד עצמן.

הפנייה היא לגברים ונשים כאחד.

עדיין מתלבטים?

כדאי לכם לצפות כמה דקות

בשיתופים של בוגרי המסלול.

חוץ מזה, בואו ניפגש ונתלבט ביחד

      ** ההרשמה נסגרת בקרוב **

ושוב נזכיר - אנחנו לא רק מלמדים,
אלא מכינים אותך לטפל ולעבוד עם ילדים

בוגרי המסלול משתפים

מנחי הקורס:

מנחי הקורס, בת-אל ויריב גרוסמן, מפעילים קליניקות מצליחות בעשור האחרון וממשיכים לטפל ולהביא ריפוי לעולמם של הילדים. בוגרי מסלולי לימודים רבים, ביניהם לימודי אימון, טיפול רגשי, זן, מיינדפולנס וטיפולים אנרגטיים. מורים למדיטציה. מורים למטפלים מזה כ-6 שנים. מנהלים ומפעילים תכנית מצליחה למיינדפולנס בבתי ספר, לתלמידים ולמורים, בעשר השנים האחרונות. 

EMBT_Logo_transparent.png